English

Mesečni program

November 2014

      Printable version




    • 03.11.2014 Mon.
    • 11:00 - 16:00

      Kurs Engleskog Jezika 

      Cas konverzacije

    • 04.11.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni Engleski

      &

      Vreme za citanje sa Xheni

    • 05.11.2014 Wed.
    • 14:00 - 17:00

      Cas konverzacije

      &

      Poslovni Engleski

       

    • 06.11.2014 Thu.
    • 11:00 - 16:00

      Kurs Engleskog za pocetnike

    • 07.11.2014 Fri.
    • 11:00 - 15:00

      Vreme za film

    • 10.11.2014 Mon.
    • 11:00 - 16:00

      Kurs Engleskog

    • 11.11.2014 Tue.
    • 00:00 - 00:00
    • 12.11.2014 Wed.
    • 14:00 - 17:00

      Cas konverzacije 

      &

      Poslovni Engleski

    • 13.11.2014 Thu.
    • 00:00 - 00:00

      Vreme za citanje sa Xheni

    • 14.11.2014 Fri.
    • 14:00 - 18:00

      Vreme za Film

      &

      Vreme za Wii igrice

    • 17.11.2014 Mon.
    • 00:00 - 00:00
    • 18.11.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni Engleski

    • 19.11.2014 Wed.
    • 15:00 - 17:00

      Cas konverzacije 

      &

      Poslovni Engleski

    • 20.11.2014 Thu.
    • 00:00 - 00:00

      Universal Children's Day - Radionica sa osnovcima

    • 21.11.2014 Fri.
    • 15:00 - 17:00

      Vreme Filma

    • 24.11.2014 Mon.
    • 12:00 - 17:00

      Kurs Engleskog za pocetnike

    • 25.11.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Cas konverzacije 

      &

      Poslovni Engleski

    • 27.11.2014 Thu.
    • 13:00 - 16:00

      Dan Zahvalnosti 

      Radionica sa decom iz osnovnih i srednjih skola

    • 28.11.2014 Fri.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme za film

Strane

Dodatne strane