English

Mesečni program

October 2014

      Printable version




    • 01.10.2014 Wed.
    • 14:00 - 15:00

      Cas konverzacije

    • 02.10.2014 Thu.
    • 11:00 - 13:00

      Kulturni Atase iz Americke Ambasade - Drew Giblin

      Tema: "Zapocni svoj biznis"

    • 03.10.2014 Fri.
    • 14:00 - 15:30

      Prezentacija filma

    • 06.10.2014 Mon.
    • 12:00 - 13:00

      Kurs Engleskog za pocetnike

    • 07.10.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 08.10.2014 Wed.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 09.10.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Kurs engleskog za osnovce

    • 10.10.2014 Fri.
    • 16:00 - 17:00

      Prezentacija filma

    • 14.10.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 15.10.2014 Wed.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 16.10.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Kurs engleskog za osnovce

    • 17.10.2014 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme za igrice

    • 20.10.2014 Mon.
    • 12:00 - 13:00

      Engleski za pocetnike 

    • 21.10.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 22.10.2014 Wed.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 23.10.2014 Thu.
    • 11:00 - 12:00

      Engleski za osnovce

    • 27.10.2014 Mon.
    • 14:00 - 15:00

      Vreme za igrice

    • 28.10.2014 Tue.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 29.10.2014 Wed.
    • 15:30 - 17:00

      Poslovni engleski

    • 30.10.2014 Thu.
    • 16:00 - 17:00

      Prezentacija filma

    • 31.10.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Noc vestica

Strane

Dodatne strane