English

Mesečni program

September 2014

      Printable version




    • 01.09.2014 Mon.
    • 14:00 - 16:00

      Vreme za Igru

      Pogodi Ko je?

    • 02.09.2014 Tue.
    • 14:00 - 15:30

      Cas Konverzacije sa Lidom

      Tema: Drinking Toasts

    • 03.09.2014 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Americki Kutak ce posetiti Osnovne skole u nosoj opstini i imace susrete sa nastavnicima Engleskog Jezika.

    • 04.09.2014 Thu.
    • 15:00 - 17:00

      Vreme Filma za decu

      Srek

    • 05.09.2014 Fri.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme za Igru

      Wii- Super Mario

    • 09.09.2014 Tue.
    • 16:00 - 16:00

      Cas konverzacije

    • 10.09.2014 Wed.
    • 11:00 - 13:00

      Vreme Filma

      Dokumentarac 9/11

      13:30 - 01:00

      Cas konverzacije o napadu 9/11 u SAD

      Moderator Valide Ismaili

    • 12.09.2014 Fri.
    • 14:00 - 17:00

      Vreme za igru

      Wii, Puzzle, Smart Board itd.

    • 17.09.2014 Wed.
    • 16:00 - 18:00

      Vreme Filma

      Documentarac: Most Amazing Moments-National Geographic.

    • 18.09.2014 Thu.
    • 14:00 - 15:30

      Cas konverzacije

      "Stating that someone is drunk"

    • 23.09.2014 Tue.
    • 15:00 - 18:00

      Vreme filma

      -Avatar-

    • 24.09.2014 Wed.
    • 16:00 - 18:00

      Cas konverzacije sa Lidom

      -At Bakery-

    • 26.09.2014 Fri.
    • 11:00 - 13:00

      Vreme za igru

      Pictionary, Coonect Four itd.

    • 29.09.2014 Mon.
    • 11:00 - 13:00

      Cas konverzacije sa Gentom

      -Special orders in a bakery-

    • 30.09.2014 Tue.
    • 11:00 - 13:00

      Vreme filma za decu

      -SHREK-

Strane

Dodatne strane