English

Mesečni program

August 2014

      Printable version




    • 04.08.2014 Mon.
    • 16:00 - 17:30

      Projekcija filma - Svirati iz srca

    • 05.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz citanje

    • 06.08.2014 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika preko igrica

    • 07.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika preko slika

    • 11.08.2014 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Cas konverzacije - Pitati kada se bar zatvara

    • 12.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika preko pesma

    • 13.08.2014 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika preko filmova

    • 14.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika preko Smart Board table

    • 15.08.2014 Fri.
    • 13:00 - 15:00

      Wii igrice

    • 18.08.2014 Mon.
    • 11:00 - 12:30

      Projekcija dokumentarca - Isprazniti Okean

    • 19.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz razgovor

    • 20.08.2014 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz igru

    • 21.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz citanje

    • 22.08.2014 Fri.
    • 12:00 - 15:00

      Wii igrice

    • 25.08.2014 Mon.
    • 13:00 - 14:00

      Cas konverzacije - Podstaknuti nekog da dovrsi pice

    • 26.08.2014 Tue.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz film

    • 27.08.2014 Wed.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz razgovor

    • 28.08.2014 Thu.
    • 12:00 - 13:00

      Radionica Engleskog - Ucenje jezika kroz igrice

    • 29.08.2014 Fri.
    • 11:00 - 13:00

      Film za decu - Otvorena Sezona

      13:00 - 15:00

      Wii Igrice

Strane

Dodatne strane