English

Mesečni program

June 2014

      Printable version




    • 02.06.2014 Mon.
    • 15:00 - 16:00

      Prezentacija sa Kerol Bin - IRO u Americkoj Ambasadi

      Tema - "Najbolja mesta za posetu u SAD"

    • 03.06.2014 Tue.
    • 15:00 - 16:00

      Cas konverzacije

      Tema - Kada vas konobar pita sta zelite.

    • 04.06.2014 Wed.
    • 15:00 - 17:00

      Prezentacija filma

      - Dokumentarac - Cunami - Ubitacni talas

    • 05.06.2014 Thu.
    • 12:00 - 14:00

      Vreme za igru - Wii igrice

    • 09.06.2014 Mon.
    • 14:00 - 15:00

      Cas citanja sa Kacom

    • 10.06.2014 Tue.
    • 15:00 - 16:00

      Cas konverzacije

      Tema - Sta se nudi od pica.

    • 11.06.2014 Wed.
    • 15:00 - 17:00

      Radionica sa osnovcima i nastavnicom Engleskog jezika

    • 12.06.2014 Thu.
    • 14:00 - 16:00

      Prezentacija filma za decu

      Maza i Lunja

    • 13.06.2014 Fri.
    • 11:00 - 12:00

      Vreme za igranje

      Connect Four

    • 17.06.2014 Tue.
    • 15:00 - 16:30

      Prezentacija Filma

      Dobri momci

    • 18.06.2014 Wed.
    • 14:00 - 15:00

      Cas Konverzacije

      Tema - Narucivanje case ili flase piva

    • 23.06.2014 Mon.
    • 14:00 - 15:40

      Prezentacija Filma za decu

      Dzejms i ogromna breskva

    • 24.06.2014 Tue.
    • 11:00 - 12:00

      Cas konverzacije

      Tema - Razne porudzbine pica od konobara

    • 25.06.2014 Wed.
    • 10:00 - 11:29

      Vreme za igranje

      - Igra reci

    • 30.06.2014 Mon.
    • 12:00 - 13:30

      Vreme za igranje

      - Pogodite ko sam?!

Strane

Dodatne strane