English

Mesečni program

June 2018

      Printable version




    • 01.06.2018 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Maša Banđur, Ana Minovski, Marko Aleksić, Radomir Vranjković, David Nikić

    • 02.06.2018 Sat.
    • 15:15 - 16:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Asja Karapandža

    • 04.06.2018 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Predavanje o uzbunjivačima. Gostuju Robert J. Meklin i Tomas Divajn

    • 05.06.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 07.06.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 08.06.2018 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Maša Banđur, Ana Minovski, Marko Aleksić, Radomir Vranjković, David Nikić

    • 09.06.2018 Sat.
    • 15:15 - 16:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Asja Karapandža

    • 12.06.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 14.06.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 15.06.2018 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Maša Banđur, Ana Minovski, Marko Aleksić, Radomir Vranjković, David Nikić

    • 18.06.2018 Mon.
    • 18:00 - 19:00

      Radionice La Leche League: podrška dojenju / Moderatorke: Marija Taraba, Ivana Robertson

      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 19.06.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 21.06.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:00

      Književnost i humor u „Saut Parku“ / Predavač: dr Stefan Pajović

    • 22.06.2018 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Maša Banđur, Ana Minovski, Marko Aleksić, Radomir Vranjković, David Nikić

    • 26.06.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 28.06.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 29.06.2018 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Maša Banđur, Ana Minovski, Marko Aleksić, Radomir Vranjković, David Nikić

Strane