English

Mesečni program

May 2018

      Printable version




    • 07.05.2018 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 08.05.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 09.05.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 11.05.2018 Fri.
    • 00:00 - 23:59

      Zbog učešća Američkog kutka na 16. Međunarodnoj konferenciji profesora engleskog jezika (ELTA), biblioteka će danas biti zatvorena za korisnike. Hvala vam na razumevanju. 

    • 12.05.2018 Sat.
    • 00:00 - 23:59

      Zbog učešća Američkog kutka na 16. Međunarodnoj konferenciji profesora engleskog jezika (ELTA), biblioteka će danas biti zatvorena za korisnike. Hvala vam na razumevanju. 

    • 14.05.2018 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 15.05.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 16.05.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 17.05.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 19.05.2018 Sat.
    • 15:15 - 16:45

      TOEFL: Tips & Tricks Workshop / Moderator: Asja Karapandža

    • 21.05.2018 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 22.05.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 23.05.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (closed group

    • 24.05.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 26.05.2018 Sat.
    • 15:15 - 16:45

      TOEFL: Tips & Tricks Workshop / Moderator: Asja Karapandža

    • 28.05.2018 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 29.05.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 30.05.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 31.05.2018 Thu.
    • 19:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

Strane