English

Mesečni program

February 2018

      Printable version




    • 01.02.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (closed group)

    • 03.02.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Programiranje LEGO robota - Druga srpska misija na Mars (zatvorena grupa) / Moderatori: Alen Piljak, Stefan Zdravković, Saša Gucunja, Igor Kovandzic, Danijela Pantić, Srđan Milanović

    • 06.02.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

    • 08.02.2018 Thu.
    • 17:00 - 19:30

      Black History Month Film Screening: Ubiti pticu rugalicu

    • 09.02.2018 Fri.
    • 17:00 - 19:30

      Black History Month Film Screening: Rej

    • 10.02.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Programiranje LEGO robota - Druga srpska misija na Mars (zatvorena grupa) / Moderatori: Alen Piljak, Stefan Zdravković, Saša Gucunja, Igor Kovandzic, Danijela Pantić, Srđan Milanović

    • 12.02.2018 Mon.
    • 17:00 - 19:30

      Black History Month Film Screening: Služavke

    • 13.02.2018 Tue.
    • 17:00 - 19:30

      Black History Month Film Screening: Pogodi ko dolazi na večeru

    • 14.02.2018 Wed.
    • 17:00 - 19:30

      Valentine's day film screening: Stigla vam je pošta 

    • 15.02.2018 Thu.
    • 00:00 - 23:59

      AMERIČKI KUTAK ĆE BITI ZATVOREN TOKOM DRŽAVNOG PRAZNIKA U ČETVRTAK, 15.2.2018. I PETAK, 16.2.2018.

    • 16.02.2018 Fri.
    • 00:00 - 23:59

      AMERIČKI KUTAK ĆE BITI ZATVOREN TOKOM DRŽAVNOG PRAZNIKA U ČETVRTAK, 15.2.2018. I PETAK, 16.2.2018.

    • 19.02.2018 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 20.02.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:15

      Početni kurs engleskog jezika (BELL +), (zatvorena grupa)

    • 21.02.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 22.02.2018 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:15

      Početni kurs engleskog jezika (BELL +), (zatvorena grupa) / Moderator: Marija Golubović

    • 24.02.2018 Sat.
    • 11:00 - 12:30

      Programiranje LEGO robota - Druga srpska misija na Mars (zatvorena grupa) / Moderatori: Alen Piljak, Stefan Zdravković, Saša Gucunja, Igor Kovandzic, Danijela Pantić, Srđan Milanović

      17:00 - 18:30

      Početni kurs engleskog jezika (BELL +), (zatvorena grupa) / Moderator: Marija Golubović / AZURIRANA JE SATNICA!

      18:45 - 20:15

      Početni kurs engleskog jezika (BELL +), (zatvorena grupa) / Moderator: Marija Golubović / AŽURIRAN RASPORED!!! 

    • 26.02.2018 Mon.
    • 18:00 - 19:00

      Radionice La Leche League: podrška dojenju / Moderatorke: Marija Taraba, Ivana Robertson

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 27.02.2018 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course B1 / Moderator: Marija Golubović (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:15

      Početni kurs engleskog jezika (BELL +) (zatvorena grupa) / Moderator: Marija Golubović

    • 28.02.2018 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

Strane