English

Mesečni program

July 2017

      Printable version




    • 06.07.2017 Thu.
    • 00:00 - 23:59

      KUTAK NEĆE RADITI ZBOG PROSLAVE 4. JULA.

    • 07.07.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Letnje boje plesa / Charleston dance sa Vesnom Banovčanin (zatvorena grupa)

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderator: Maša Banđur / POTVRĐENO

    • 11.07.2017 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 13.07.2017 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 14.07.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Letnje boje plesa / Jazz dance sa Vesnom Banovčanin (zatvorena grupa)

      18:00 - 19:00

      Teen Conversation Hour / Moderator: Maša Banđur

    • 18.07.2017 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 20.07.2017 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 21.07.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Letnje boje plesa / Musical dance sa Vesnom Banovčanin (zatvorena grupa)

    • 25.07.2017 Tue.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 27.07.2017 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Letnja škola crtanja i slikanja sa Zoranom  Antovićem / Zoran Art Academy (zatvorena grupa)
      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

    • 28.07.2017 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Letnje boje plesa / Queen B (Beyonce) & Single ladies (Put the ring on it) sa Vesnom Banovčanin (zatvorena grupa)

Strane