English

Mesečni program

July 2016

      Printable version




    • 01.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      17:00 - 18:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 02.07.2016 Sat.
    • 12:00 - 13:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju - 2. grupa / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

    • 04.07.2016 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Big Hero 6

    • 06.07.2016 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5:   Brave

    • 07.07.2016 Thu.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Frozen

    • 08.07.2016 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 13.07.2016 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: The Nut Job

    • 15.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 18.07.2016 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Rio

    • 20.07.2016 Wed.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Rio 2

    • 21.07.2016 Thu.
    • 18:00 - 20:00

      Predavanje: Ekonomske slobode i razvoj u Evropi nakon Bregzita
      Predavač: Bendžamin Pauel Ph.D, profesor ekonomije

    • 22.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 25.07.2016 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Ratatouille

    • 27.07.2016 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      I&F McCann Ćošak: Samohrani roditelji – kako do posla?

    • 28.07.2016 Thu.
    • 17:00 - 19:00

      MOVIE @ 5: Up!

    • 29.07.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

Strane