English

Mesečni program

June 2016

      Printable version




    • 01.06.2016 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 02.06.2016 Thu.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

    • 03.06.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      18:00 - 20:00

      Lecture: “CAN’T STOP WHAT’S COMING”: STORIES OF SOUTHERN GOTHIC / Uroš Tomić

    • 04.06.2016 Sat.
    • 12:00 - 13:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju - 2. grupa / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      19:30 - 21:00

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 06.06.2016 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 07.06.2016 Tue.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:15

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 08.06.2016 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 09.06.2016 Thu.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

      19:00 - 20:00

      FLEX High School Scholarship Presentation

    • 10.06.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      18:00 - 20:00

      Lecture: “THE EXPERIENCE OF SUFFERING”: THE WORK OF JOYCE CAROL OATES / Uroš Tomić

    • 11.06.2016 Sat.
    • 12:00 - 13:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju - 2. grupa / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      19:30 - 21:00

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 13.06.2016 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 14.06.2016 Tue.
    • 19:45 - 21:15

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 15.06.2016 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 16.06.2016 Thu.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

    • 17.06.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      17:00 - 18:00

      Teen Conversation Hour / Moderators: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 18.06.2016 Sat.
    • 12:00 - 13:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju - 2. grupa / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      19:30 - 21:00

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 21.06.2016 Tue.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:15

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 23.06.2016 Thu.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

    • 24.06.2016 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      17:00 - 18:00
    • 25.06.2016 Sat.
    • 12:00 - 13:30

      Engleski za poslovnu komunikaciju - 2. grupa / Moderator: Džejms Doerti (zatvorena grupa)

      19:30 - 21:00

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 28.06.2016 Tue.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

      19:45 - 21:00

      Engleski za pocetnike A2 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 29.06.2016 Wed.
    • 18:00 - 20:00

      &F McCann Corner: How to win over your future employer / Speakers: Lana Andrić Šaranović, HR Manager & Hana Mates, HR coordinator I&F McCann Group

Strane