English

Mesečni program

January 2016

      Printable version




    • 01.01.2016 Fri.
    • 00:00 - 23:59

      Neradni dan zbog novogodišnjih praznika

    • 02.01.2016 Sat.
    • 00:00 - 23:59

      Neradni dan zbog novogodišnjih praznika

    • 06.01.2016 Wed.
    • 10:00 - 14:00

      Skraćeno radno vreme zbog božićnih praznika

    • 07.01.2016 Thu.
    • 00:00 - 23:59

      Božić - Neradni dan

    • 08.01.2016 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 09.01.2016 Sat.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 11.01.2016 Mon.
    • 15:00 - 16:30

      Mathematician is In / Matematičari : Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      (Molimo vas da se najavite!)

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 13.01.2016 Wed.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 14.01.2016 Thu.
    • 17:30 - 19:30

      Pre-Intermediate English Course / Moderator: Jelena Šakić (zatvorena grupa)

    • 15.01.2016 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 16.01.2016 Sat.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 18.01.2016 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 20.01.2016 Wed.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 22.01.2016 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 23.01.2016 Sat.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

    • 25.01.2016 Mon.
    • 11:00 - 12:30

      Radionice La Leche League: podrška dojenju / Moderatorke: Marija Taraba, Ivana Robertson

      *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 27.01.2016 Wed.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

      18:00 - 20:00

      PREDAVANJE: Kako da osvojite poslodavca / Predavači: Maja Gabrijan i Lana Šaranović Andrić (molimo vas da se prijavite)

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 29.01.2016 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 30.01.2016 Sat.
    • 17:30 - 19:00

      Engleski za pocetnike A1 (zatvorena grupa) / Instruktor: Igor Zagrađanin

Strane