English

Mesečni program

February 2015

      Printable version




    • 02.02.2015 Mon.
    • 11:00 - 12:00

      Radionice La Leche League: podrška dojenju / Moderatorke: Marija Taraba, Ivana Robertson *Američki kutak Beograd je zatvoren za publiku tokom trajanja radionice

      15:00 - 16:00

      Mathematician is In / Matematičari : Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      (Molimo vas da se najavite!)

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 03.02.2015 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 04.02.2015 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 05.02.2015 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 06.02.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 07.02.2015 Sat.
    • 19:30 - 21:00

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Jovana Kurčubić (zatvorena grupa)

    • 09.02.2015 Mon.
    • 15:00 - 16:00

      Mathematician is In / Matematičari : Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      (Molimo vas da se najavite!)

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 10.02.2015 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 11.02.2015 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 12.02.2015 Thu.
    • 10:00 - 18:00

      Workshop for ELTs: Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners

      18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 13.02.2015 Fri.
    • 10:00 - 18:00

      Workshop for ELTs: Theme-Based Instruction in Teaching English to Young Learners

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 14.02.2015 Sat.
    • 19:30 - 21:00

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Jovana Kurčubić (zatvorena grupa)


    • 16.02.2015 Mon.
    • 00:00 - 23:59

      Američki kutak je zatvoren zbog proslavljanja državnog praznika - Dan državnosti Republike Srbije

    • 17.02.2015 Tue.
    • 00:00 - 23:59

      Američki kutak je zatvoren zbog proslavljanja državnog praznika: SRETENJE

    • 18.02.2015 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 19.02.2015 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 20.02.2015 Fri.
    • 18:00 - 19:30

      Promocija knjige "Droge nisam probala ali smrt jesam",autorke Planinke Nine Rajković

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 23.02.2015 Mon.
    • 17:30 - 19:00

      Prezentacija oDesk platforme za rad putem interneta

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 24.02.2015 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 25.02.2015 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program (zatvorena grupa)

    • 26.02.2015 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Intermediate English Course / Moderator: Mina Radosavljević (zatvorena grupa)

    • 27.02.2015 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle // Black History Month: Desegregation in the U.S. army  Speaker: Master Sergeant (MSgt) Andre L. B. Shand

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

Strane