English

Mesečni program

October 2014

      Printable version




    • 03.10.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 06.10.2014 Mon.
    • 16:00 - 18:00

      Panel diskusija : kreativni gradovi - turizam i urbana revitalizacija

      18:00 - 20:00

      Promocija knjige za mlade ''If...A Mind-Bending New Way of Looking at Big Ideas and Numbers'' Dejvida Dž. Smita

    • 07.10.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)

    • 08.10.2014 Wed.
    • 12:30 - 13:30

      Najčešća pitanja o svetu - prezentacija Dejvida Dž. Smita, namenjena uzrastu 11 - 18 godina

      17:00 - 18:00

      Dejvid Dž. Smit čita i prikazuje najzanimljivije delove svoje knjige za mlade "If The World Were a Village"

    • 09.10.2014 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)

      19:00 - 20:00

      American Green Card Lottery: prezentacija lutrijskog DV-2016 viznog programa

    • 10.10.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović / Gost: David J Smith

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 13.10.2014 Mon.
    • 14:30 - 16:00

      Mathematician is In / Matematičari : Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      (Molimo vas da se najavite!)

      17:30 - 19:30

      Predavanje o Elance platformi. Predavač:Tamara Gavrić, mobilizator koji sarađuje sa kompanijom Elance na području Srbije, korisnik ovog servisa i freelancer

    • 14.10.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:30
      • Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)
    • 16.10.2014 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa) - OTKAZANO

      18:00 - 19:00

      Jednaki uslovi za zapošljavanje / predavač: Pegi Mastroiani, Legal Counsel at the Equal Employment Opportunity Commission (EEOC)

    • 17.10.2014 Fri.
    • 17:00 - 01:00

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović / OTKAZANO!

      18:00 - 19:00
      • Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić
    • 18.10.2014 Sat.
    • 10:15 - 11:30

      IT 65+ / Obuka za korišćenje Skajp programa  Moderator: Aleksandra Marinko (zatvorena grupa)

    • 20.10.2014 Mon.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program  (closed group/zatvorena grupa)

    • 21.10.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:30
      • Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)
    • 22.10.2014 Wed.
    • 19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program  (closed group/zatvorena grupa)

    • 23.10.2014 Thu.
    • 18:00 - 19:30
      • Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)
    • 24.10.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30
      • Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović
      18:00 - 19:00
      • Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić
    • 27.10.2014 Mon.
    • 14:30 - 16:00
      • Mathematician is In / Matematičari : Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      • (Molimo vas da se najavite!)
      18:00 - 19:30

      Radionice La Leche League: podrška dojenju / Moderatorke: Marija Taraba, Ivana Robertson  *Američki kutak Beograd je zatvoren za opštu publiku tokom trajanja radionice

      19:45 - 21:00

      English Access Microscholarship Program  (closed group/zatvorena grupa)

    • 28.10.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:30
      • Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)
    • 29.10.2014 Wed.
    • 18:30 - 20:00

      Toastmasters u Beogradu (lideršip program za mlade)

      19:30 - 21:00

      English Access Microscholarship Program  (closed group/zatvorena grupa)

    • 30.10.2014 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Srednji kurs engleskog jezika (zatvorena grupa)

    • 31.10.2014 Fri.
    • 18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

Strane