English

Mesečni program

September 2014

      Printable version




    • 01.09.2014 Mon.
    • 17:00 - 19:00

      Programiranje za mlade / Moderator radionice: Tijana Đokić

    • 02.09.2014 Tue.
    • 18:00 - 19:30

      Basic English Course with Mina Radosavljevic

    • 03.09.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Mina Radosavljevi

    • 04.09.2014 Thu.
    • 18:00 - 19:30

      Basic English Course with Mina Radosavljevic

    • 05.09.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 10.09.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Mina Radosavljević

    • 12.09.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 15.09.2014 Mon.
    • 15:00 - 16:30

      Mathematician is In / Matematičari:Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
      (Molimo vas da se najavite!)

    • 17.09.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Mina Radosavljević

    • 19.09.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 24.09.2014 Wed.
    • 18:00 - 19:45

      TOEFL: Tips & Tricks / Moderator: Mina Radosavljević

    • 26.09.2014 Fri.
    • 17:00 - 18:30

      Čas konverzacije za odrasle / Moderator: Vladimir Jovanović - OTKAZANO!!!

      18:00 - 19:00

      Čas konverzacije za mlade / Moderatori: Tijana Lazović, Irena Muhar, Bogdan Habić

    • 29.09.2014 Mon.
    • 14:30 - 16:00
      • Mathematician is In / Matematičari:Predrag Pilipović & Tijana Albijenić
        (Molimo vas da se najavite!)

       

Strane